Już 112 lipca czwórka ze sternikiem: Patrycja Kapłon, Robert Niesyczyński (UKS Salwator NPS Kraków), Daniel BOjarek, Magdalena Maxelon (Loto Bydgostia) i Arkadiusz Skrzypiński (Start Szczecin) wystartuje podczas zawodów Pucharu Świata w Rotterdamie. To kolejny i ostatni międzynarodowy start przed Mistrzostwami Świata i kwalifikacjami paraolimpijskimi.

Jak podkreślają zawodnicy i trenerzy start w Rotterdamie to kolejna dawka niezbędnego doświadczenia, które ma zebrać osada. To także kolejny sprawdzian formy, na tle przeciwników i tego co udało się zrobić w ostatnim czasie.

Na trwającym zgrupowaniu w Szczecinie szukamy nowych elementów i doskonalimy to co już jest dobre, żeby nasze wiosłowanie było jak najbardziej skuteczne – komentują

Na Pucharze wystartują 4 polskie osady parawioślarzy. W jedynkach PR2 zaprezentują się Michał Gadowski i Jolanta Majka, natomiast w PR1 Jarosław Kailing. Serdecznie zapraszamy do kibicowania biało-czerwonym. Od piątku do niedzieli rozgrywane będą biegi z udziałem naszych reprezentantów.

http://www.worldrowing.com