W ramach XX Tygodnia Osób Niepełnosprawnych „Kocham Kraków z wzajemnością” odbyły się zawody o Puchar Krakowa w wioślarstwie halowym.

Niemal 100 młodych zawodników z Krakowa i całego województwa, osoby pełno i niepełnosprawne rywalizowali na ergometrach wioślarskich ufundowanych przez Wawel S.A. oraz ZPC Skawa Wadowice. Gośćmi zawodów byli ambasadorzy krakowskiego sportu Patrycja Kapłon i Robert Niesyczyński.

XX Tydzień Osób Niepełnosprawnych „Kocham kraków z wzajemnością” to także wiele innych imprez organizowanych przez organizację pozarządowe na terenie miasta. Z inicjatywy naszego klubu oprócz Pucharu Krakowa w wioślarstwie halowym odbył się projekt „Otwarta Przystań” gdzie mieszkańcy mogli bardziej zanurzyć się w wioślarską atmosferę.

Dziękujemy! Osobom zaangażowanym w przeprowadzenie obu projektów: Bronisławie Kufel-Włodek, Ewelinie Wilk, Januszowi Włodek, Magdalenie Włodek-Skowron, Łukasz Matyja, Józef Ignaciak. Sponsorom za wspaniałe nagrody: ZPC Skawa Wadowice, Wawel SA. Urzędowi Miasta Krakowa za wspieranie naszych działań Organizatorom XX Tygodnia Osób Niepełnosprawnych za zaufanie i możliwość corocznej współpracy.