Niespełna rok temu Szymon Wasiłowicz (zawodnik naszego klubu) wydał swój pierwszy tomik poezji „Alter Ego”. Wydanie tomiku wspierał i ciągle wspiera nasz klub z prezes Bronisławą Kufel-Włodek, a w dniu wydania wspierali go koledzy i koleżanki z klubu.

Po kilku miesiącach Szymon nów spotkał się z czytelnikami w Klubie Dziennikarzy pod Gruszą, gdzie nie tylko czytano i dyskutowano, ale również śpiewano teksty naszego bohatera. Jednym z utworów był „Gdzie jest Betlejem” zaśpiewany przez panią Aleksandrę Stano z jej najnowszej płyty. Na spotkaniu pojawiła się również autorka ilustracji zdobiących tomik Natalia Cichy. Sam autor również ugościł wszystkich swoim śpiewem oraz rozważaniami i dyskusją z Ewa Stadtmuller o poezji.

Serdecznie zapraszamy do lektury Tomiku Poezji „ALETR EGO” Szymona Wasiłowicza. Dodatkowe informacje i kontakt można znaleźć na naszej stronie w zakładce „Osiągnięcia” -> „Klubowa biblioteka”. Zapraszamy także na oficjalny fanpage Szymona na facebooku @SzymonWasiłowiczOfficial